Napisz do nas!

iteo voice solutions

image

Kim jesteśmy?

Pełna personalizacja produktów pod potrzeby biznesu

Firma IVS (iteo voice solutions) oferuje swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii głosowych, integracji systemów, sztucznej inteligencji i tworzenia dedykowanego oprogramowania.

Dzięki zapleczu technologicznemu możemy dostosować nasze produkty do potrzeb różnych branż oraz zintegrować je z istniejącą infrastrukturą – CRM-ami, systemami billingowymi, czy programami księgowymi.

IVS należy do grupy kapitałowej iteo – software house’u tworzącego oprogramowanie szyte na miarę i świadczącego usługi z zakresu consultingu IT.

Grupa kapitałowa iteo

W ramach realizowanych projektów firma wspiera przedsiębiorstwa w tworzeniu produktów i usług cyfrowych oraz digitalizacji procesów biznesowych. Ma na swoim koncie ponad 280 zrealizowanych projektów, zatrudnia ponad 300 osób, a jej biura znajdują się w 8 miastach w Polsce, USA i Szwajcarii. 

Stworzone przez iteo aplikacje są używane przez miliony osób na całym świecie, zdobywają pierwsze miejsca w AppStore’ach i Google Play oraz są wspierane przez granty warte miliony dolarów. Firma współpracuje z takimi markami jak InPost, Rossmann, ITAKA, Eurocash, STS i wiele więcej. 

image
Play full video

Nasze kompetencje

image

Consulting i analiza biznesowa

image

Rozwój oprogramowania enterprise

image

Personalizowane boty głosowe

image

Sztuczna inteligencja

image

Uczenie maszynowe

image

Rozszerzona rzeczywistość

image

Automatyka i robotyka

image

Integracje systemów

image

Utrzymanie i SLA

Nasza siła tkwi w ludziach

Zatrudniamy najlepszych ekspertów z branży, którzy odznaczają się najwyższymi kompetencjami, elastycznością i sumiennością.

Nasz zespół składa się z doświadczonych analityków biznesowych, certyfikowanych developerów, zdolnych UX i UI designerów i wykwalifikowanych Project Managerów. Każda z tych osób dopełnia wszelkich starań, aby rozwijać wizje naszych Klientów
i przekuwać je na pełnowartościowy produkt o niezawodnym działaniu.

Zespół IVS

image

Programiści

Zespół fachowców stale rozwijających swoje kwalifikacje, których priorytetem jest dostarczenie wydajnego i bezbłędnego produktu.

image

Testerzy

Ciężko wyobrazić sobie poprawnie funkcjonujące oprogramowanie bez ich skrupulatnej pracy. Posiadają odpowiednie narzędziami, doświadczenie i upartość w likwidacji wszelki błędów i niedociągnięć.

image

Product Designerzy

Projekty, które tworzymy dla naszych Klientów są nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. A to wszystko dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi Designu, który wyróżnia się zarówno w zakresie UX jak i UI.

image

Konsultanci biznesowi

Mocno stąpają po ziemi, pracując na korzyść naszych Klientów – skrupulatni analitycy biznesowi i wytrwali Product Managerowie są cichymi bohaterami każdego udanego projektu. Analizują Twój biznesplan i prowadzą Cię bez szwanku przez każdą przeszkodę.

image

Zespoły operacyjne

Helpful and open Sales people, unrivaled HR experts that hire our best employees, outstanding marketing team, internal technical support, finance and administration depts – they’re all the foundation that keeps our company safe and sound.

Stosowane technologie

Nasi developerzy stale udoskonalają swoje umiejętności i podnoszą własne kompetencje, aby pracować z użyciem najświeższych, najbardziej nowoczesnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować zgodność z najnowszymi trendami technologicznymi przy zachowaniu standardów wydajnościowych i jakościowych systemów.

image
image

Stałe wsparcie

Rozwój

Nasze rozwiązania mogą być skalowane i rozbudowywane o nowe funkcje, idąc z duchem czasu i dopasowując się do potrzeb biznesu.

Utrzymanie

Sprawujemy stałą pieczę nad wdrożonymi systemami, dopełniając wszelkich starań, aby były niezawodne i zawsze działały bez zarzutu.

SLA

Podpisujemy SLA, w którym określamy dokładnie warunki oraz poziom świadczonych usług, zapewniając jednocześnie możliwie szybki czas reakcji.

Co o nas mówią?

Nasz System Łączności Dyspozytorskiej to rozbudowane narzędzie integrujące wszystkie kanały komunikacji w celu zapewnienia ergonomicznego środowiska pracy dla Dyspozytorów Centrali Ruchu oraz bezpieczeństwa dla kierowców MZA. Efektem jest stabilne i godne zaufania narzędzie dostosowane do specyfiki naszego przedsiębiorstwa.